קידום אתר נדל"ן

יש לכם אתר נדל"ן ואתם לא מצליחים לצאת מה"פריפריה" של גוגל? בדומה לשוק הנדל"ן, גם כאשר מדובר באתרי אינטרנט, שלושת הפרמטרים החשובים ביותר הם "מיקום, מיקום, מיקום". בשנים האחרונות, אתרי נדל"ן הפכו לחלק בלתי נפרד מהעולם הווירטואלי. תחת המונח אתרי נדל"ן, ניתן למצוא מגוון רחב של אתרים. החל מלוחות אינטרנטיים להשכרה ומכירה של דירות, וכלה באתרים פרטיים של חברות קבלניות ומתווכים.

לעיתים, נדמה כי תחום הנדל"ן הוא הענף הפורה ביותר ברשת. אם אתם מתכננים הקמת אתר נדל"ן, או שיש לכם אתר נדל"ן שמסרב להתרומם ל"אזורים מבוקשים", הגיע הזמן לחשוב על קידום אתרים ממוקד. שימו לב!  קידום אתרי נדל"ן הוא מלאכה מורכבת ביותר, וזאת בין השאר בשל התחרות הגדולה בתחום. אם תעשו את זה לבד, אתם עלולים לגרום הרבה יותר נזק מתועלת.

כמו כן, קידום אתרים אורגני הוא מהלך לטווח ארוך. תוצאותיו באות לידי ביטוי רק לאחר מספר חודשים. אי לכך, במידה ותבצעו קידום אתרים לא מקצועי, תוכלו להבין זאת רק לאחר תקופה ארוכה. בקיצור, במקום "לזרוק" שנה שלמה לפח, בחברת BooYa מציעים לכם קידום אתרי נדל"ן עם התחייבות לתוצאות. לא, לא השתגענו! אנחנו פשוט יודעים איך מקדמים אתרי נדל"ן ואנחנו לא מתביישים בכך. 

תחרות גבוהה דורשת מקצוענות

לפני שמתחילים לקדם אתר נדל"ן חשוב להבין עיקרון מרכזי. ענף הנדל"ן ברשת הוא ענף בו התחרות גבוהה ביותר. לצד הלוחות האינטרנטיים הגדולים והמוכרים, פועלים שורה של אתרים קטנים יותר אשר מבקשים לספק מידע עדכני על נדל"ן למכירה והשכרה. כמו כן, בשוק זה פועלים גם אתרים ספציפיים של חברות קבלניות או אתרי מתווכים המשמשים עבור בעליהם כמשרדים ווירטואליים. צרפו לכך את האתרים המציעים קרקעות חקלאיות במחירים מושכים והרי לפני חגיגה של ממש. בקיצור, היות והתחרות בענף הנדל"ן באינטרנט היא קשה ביותר, קידום אתרי נדל"ן יש להניח בידיהם של מקצוענים המכירים היטב את הנושא.

חברת BooYa מתמחה בין השאר בקידום אתרים אורגני , אתרים חדשים וקיימים. כמו כן, אנו מעמידים לרשותכם שירות ממוקד של קידום אתרי נדל"ן בגוגל וברשתות חברתיות. הכל בכדי לייצר תנועה איכותית של גולשים לאתר אשר תניע לפעולה ותגרום ליצירת קשר. בקיצור, להביא לכך שהטלפון במשרד שלכם לא יפסיק לצלצל.

כיצד אנחנו עושים את זה? ובכן, המשימה לא פשוטה אך היא בהחלט אפשרית. לאור היכרותנו את שוק הנדל"ן, הן במדיות המסורתיות והן במרחב הווירטואלי, אנו יודעים היטב כיצד לסייע לכם לאפיין את אתר האינטרנט בצורה כזו שהוא יגיע אל הגולשים האיכותיים ביותר. אנו עושים שימוש בכלים מקצועיים ואומדים את הנתונים המספריים הרלבנטיים לגבי האתר אשר עומד על הפרק. כמו כן, אנו מפלחים ביחד אתכם את קהל היעד הפוטנציאלי ופועלים לפנות אל גולשים המשתייכים אליו באופן ממוקד וספציפי.

איך מקדמים אתרי נדל"ן?

קידום אתר נדל"ן מתחיל כמו כל קידום אתרים אורגני. זאת כמובן תוך כדי שימת דגש על ההיבטים הספציפיים אשר מאפיינים את השוק הדינאמי והתזזיתי הזה. ראשית, צוות BooYa יערוך עבורכם מחקר מילות מפתח אשר יתחקה אחר הביטויים החשובים ביותר בתחום עבורכם.קידום אתרים אורגני, קידום אתרי נדל"ןלדוגמא, אם אתם בעלי משרד תיווך בירושלים, עליכם לבחון ביטויים כגון "דירות להשכרה בירושלים", "נכסים בירושלים", "דירות למכירה באזור ירושלים" וכדומה. כמו כן, אנו בוחנים את שוק הנדל"ן המקומי ובודקים גם ביטויים ספציפיים כגון "דירות שותפים בירושלים", "דירות סטודנטים בירושלים", "דירות בבית הכרם" (שכונה מבוקשת בירושלים) וכדומה. מחקר מילות המפתח מאפשר לנו לעבוד באופן ממוקד ולהקטין את התחרות מול אתרי הנדל"ן האחרים. תוצאותיו של מחקר מילות המפתח משפיעות גם על שלבי הפעולה הבאים.

באמצעות מחקר מילות מפתח אנו מסוגלים לסייע גם מבחינת אופטימיזציה למבנה אתר. דהיינו, עלינו לבדוק את אתר הנדל"ן שלכם מבחינת מבנה, עיצוב, תכנים וכדומה. הביטויים המרכזיים והחשובים יעברו לקדמת הבמה, והביטויים המשנים (והחשובים לא פחות) ימצאו ביטוי בהתאם לנתוני תוצאות החיפוש של גוגל. מבנה האתר הוא סוגייה חשובה ביותר מבחינת קידום אתרי נדל"ן. המבנה מאפשר לנו לשלוט על מלאכת הקידום ולהעניק לגולשים הפוטנציאליים פלטפורמה יעילה ומעניינת.

כעת, אנו עוברים לשלב ניהול התוכן. שלב זה כולל בדיקה מקיפה של התכנים באתר והתאמתם הן לגולשים והן למנועי החיפוש. מנוע החיפוש של גוגל מקדם תכנים איכותיים ומעדיף אותם על פני תכנים פשוטים שאינם נותנים לגולש ערך מוסף. ניתן לשלב במסגרת האתר מערכת ניהול תוכן המאפשרת הוספה קלה של תכנים איכותיים ורלבנטיים. שימו לב, קידום אתר נדל"ן איננו עוסק רק בפרסום מודעות להשכרה או מכירה של נכסים. לדוגמא, מומלץ גם להוסיף לאתר תכנים איכותיים ומקצועיים אשר מקדמים את מילות החיפוש הרלבנטיות. למשל, אם אתם מנהלים חברה קבלנית המובילה פרויקטים של בנייה באזור הצפון, ניתן לקדם את אתר האינטרנט באמצעות מאמרים מקצועיים בנושאים כגון "למה לגור בצפון?", "אזורי הנדל"ן המבוקשים בגליל" וכדומה.

קידום בגוגל של אתר נדל"ן דורש גם עבודה מקצועית ומדויקת עם מערך קישורים ורשתות חברתיות. למעשה, בכדי לקדם אתר נדל"ן עלינו לדאוג גם לקישורים נכונים, הן בתוך האתר (במסגרת אופטימיזציה למבנה האתר) והן מבחינת קישורים אשר מפנים אל האתר עצמו. לדוגמא, ניהול קמפיין מקביל בפייסבוק, פרסום כתבות/מאמרים בנושא באתרים אחרים הכוללים קישור לאתר שלכם וכדומה. בחברת BooYa נוכל לסייע לכם מבחינת בנייה נכונה של מערך קישורים ורשתות חברתיות.

לאורך כל העבודה, הן כאשר אנו בשלב הראשון של אפיון האתר, והן בשלב השני של הקידום בפועל, אנו מבצעים עבורכם אנליזה של ביצועי האתר. אנליזה היא למעשה התחקות אחר ביצועיו של האתר בפועל נוכח השינויים מבחינת הקידום. באמצעות כלים מקצועיים, ניתן לכמת במספרים את היקף הכניסות לאתר, אפיון הכשלים באתר, התמודדות עם אחוזי נטישה גבוהים מדפים מסוימים וכדומה.

מיקום, מיקום, מיקוםקידום אתרים אורגני, קידום אתר נדל"ן

בעת קידום אתר נדל"ן, ישנן מספר דרכים אשר באמצעותן תוכלו לזכות בתוצאות מרשימות. בחברת BooYa, נוכל לסייע לכם בכך. היות ואתרי נדל"ן מתחרים מול אתרים רבים באותו השטח (תרתי משמע), עליכם לעשות קידום אתרים מקצועי ביותר. בחברת BooYa, אנו מספקים לכם שירותי קידום אתרי נדל"ן עם התחייבות לתוצאות.

בדיוק ככה! כבר בשלב ראשון, נוכל להעריך מהו צפי ההצלחה של הקידום, הן מבחינת הכניסות לאתר והן מבחינת מיקומיו השונים על פי מחקר מילות המפתח. אנו פועלים ביחד אתכם עם תוכנית עבודה מסודרת הכוללת זמנים מדויקים ומספרים. בקיצור, אם יש לכם אתר נדל"ן ואתם מחפשים את המיקום המבוקש ביותר, צרו עמנו קשר ונשמח לעזור.